cesta: Titulná stránka Preteky 59.ročník Pohára oslobodenia mesta Pezinok, 21.-22.5.2016 Štartovka-kategórie / Startlist by category

Štartovka-kategórie / Startlist by category

 

Štartovka etáp                                                      
                      Pohár oslobodenia mesta Pezinok 2016
===Sokol Pezinok==========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Štartovka etáp: K3          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Natália Sulanová         KOB Sokol Pezinok    SPE        406963   2.00  77.00  89.00
  2 Rastislav Ciampor        SK HADVEO Banská Bys HBB0001             4.00  76.00 110.00
  3 Martin Németh            Farmaceut Bratislava FBA       2095934   6.00  75.00 113.00
  4 Marek Vano               Neregistrovaní       NER       1919919   8.00  74.00  83.00
  5 Marek Koman              Farmaceut Bratislava FBA                10.00              
  6 Vladimira Kutajova       Slavia ZU Zilina     VZA        416597  12.00  73.00  95.00
  7 Andrea Hríbiková         SK HADVEO Banská Bys HBB8451   2066979  14.00  72.00 101.00
  8 Chris Ponirakos          Neregistrovaní       NER                16.00              
  9 Roman Petrinec           TJ Rapid Bratislava  RBA8501    307358  18.00  71.00 107.00
 10 Janka Kotrlová           Neregistrovaní       NER                20.00  70.00 116.00
 11 Magda Nemcíková          SK Cart-print Nitra  CNR                22.00  69.00       
 12 Martina Brnáková         SK Sandberg          SKS7752   2049995  24.00  68.00  92.00
 13 Ján Pompura              SK TEREZKA Banská By TBB7101    416705  26.00  67.00  98.00
 14 Katarína Sykorová        Farmaceut Bratislava FBA8253   2067242  28.00  66.00 119.00
 15 Janka Pajgerová          Slavia ZU Zilina     VZA       2092475  30.00  65.00  80.00
 16 Zuzana Ivanová           SK HADVEO Banská Bys HBB                32.00  64.00  86.00
 17 Katarina Kotrlova        Outsiterz Bratislava OUT                34.00  63.00 104.00
 18 Martina Pánková          TJ Rapid Bratislava  RBA6953    445621  36.00  80.00 125.00
 19 Martin Zúbek             Farmaceut Bratislava FBA                       78.00       
 20 Gabriela Huncagová       Neregistrovaní       NER                             122.00
 
Štartovka etáp: M-10 - voľný výber štartového času        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janko Koman              Farmaceut Bratislava FBA                                   
  2 Maros Golian             Farmaceut Bratislava FBA0702   2095953                     
  3 Karol Paluska            Farmaceut Bratislava FBA0601   2078492                     
  4 Tristan Sykora           Farmaceut Bratislava FBA0602                               
  5 Daniel Smelík            TJ Rapid Bratislava  RBA0702    442590                     
  6 Jakub Brnák              SK Sandberg          SKS0701   2049999                     
  7 Gregor Ondra             KOB Sokol Pezinok    SPE                                   
  8 Daniel Ondovcík          KOB Sokol Pezinok    SPE0802                               
  9 Matús Miklos             KOB Sokol Pezinok    SPE0701                               
 10 Andrej Havlík            KOB Sokol Pezinok    SPE        307272                     
 11 Adam Rohác               ATU Kosice           TKE0601   2051356                     
 12 Maksym Volkov            Slavia ZU Zilina     VZA0701   2111798                     
 
Štartovka etáp: M-12A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomás Kasza              Farmaceut Bratislava FBA0503   2078496  36.00  12.00  40.00
  2 Daniel Dokupil           SK Sandberg          SKS0503   2079532  38.00  11.00       
  3 Filip Bukovác            Farmaceut Bratislava FBA0501   2096113  40.00  10.00  12.00
  4 Samuel Hostacny          KOB Sokol Pezinok    SPE0501    406927  42.00   9.00  44.00
  5 Miroslav Pajger          Slavia ZU Zilina     VZA0502   2092474  44.00   8.00   8.00
  6 Jakub Karol Janso        ATU Kosice           TKE0602            46.00   7.00  36.00
  7 Michal Urban             SK Sandberg          SKS0401   2027942  48.00   6.00  28.00
  8 Andrej Hojko             KOB Sokol Pezinok    SPE0404    406970  50.00   5.00   4.00
  9 Adam Trepac              Slavia ZU Zilina     VZA0501   2045214  52.00   4.00  16.00
 10 Marek Fajnor             KOB Sokol Pezinok    SPE0310            54.00   3.00  32.00
 11 Ondrej Kovác             SK VAZKA Bratislava  VBA       2043831  56.00   2.00  20.00
 12 Andrej Miklos            KOB Sokol Pezinok    SPE0401   1407840  58.00   1.00  24.00
 
Štartovka etáp: M-14A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Hummel             TJ Rapid Bratislava  RBA0302   2092467  27.00  23.00       
  2 Martin Smerek            Slavia ZU Zilina     VZA                29.00  22.00  33.00
  3 Adam Havlík              KOB Sokol Pezinok    SPE0202   1407834  31.00  21.00  77.00
  4 Michal Ondrejka          Slavia ZU Zilina     VZA0201   2025368  33.00  20.00  61.00
  5 Samuel Dokupil           SK Sandberg          SKS0304   2079531  35.00  19.00       
  6 Nicholas Ditri           KOB Sokol Pezinok    SPE0304   1407838  37.00  18.00  65.00
  7 Richard Sláma            ATU Kosice           TKE0303   2008508  39.00  17.00  37.00
  8 Stanislav Kuník          KOB Sokol Pezinok    SPE0305   1407839  41.00  16.00  41.00
  9 Martin Rohác             ATU Kosice           TKE0301   1408128  43.00  15.00  29.00
 10 Martin Vizner            KOB Sokol Pezinok    SPE0306    219140  45.00  14.00  49.00
 11 Lukás Novota             ATU Kosice           TKE0302   2025333  47.00  13.00  13.00
 12 Michal Balogh            SK Sandberg          SKS0301   2028796  49.00  12.00   9.00
 13 Michal Sláma             ATU Kosice           TKE0304     51336  51.00  11.00  21.00
 14 Oliver Dravecky          TJ Rapid Bratislava  RBA        445624  53.00  10.00  25.00
 15 Jakub Frano              KOB Sokol Pezinok    SPE        406936  55.00   9.00  81.00
 16 Tomas Jurcik             Slavia ZU Zilina     VZA0301    406985  57.00   8.00  69.00
 17 Filip Dubovsky           ASK Pezinok          PEZ0201   2030952  59.00   7.00  53.00
 18 Michal Schenk            TJ Rapid Bratislava  RBA0201    434810  61.00   6.00   1.00
 19 Tibor Fedor              KOB Sokol Pezinok    SPE        416725  63.00   5.00  17.00
 20 Viktor Kotuliak          Farmaceut Bratislava FBA0401   2085594  65.00   4.00   5.00
 21 Maximilián Kubík         TJ Rapid Bratislava  RBA0303   2092468  67.00   3.00  73.00
 22 Simon Kukurugya          SK Sandberg          SKS0402   2049991  69.00   2.00  57.00
 23 Milan Demovic            ASK Pezinok          PEZ0202   2030951  71.00   1.00  45.00
 
Štartovka etáp: M-16A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomas Ondrejka           Slavia ZU Zilina     VZA0001   2025367   1.00  43.00  18.00
  2 Matús Topor              KOB Sokol Pezinok    SPE0102    219137   3.00  42.00  62.00
  3 Matej Urban              SK Sandberg          SKS0102   2027944   5.00  41.00  46.00
  4 Antonin Forst            MatFyz Praha         MFP0101    218851   7.00  40.00       
  5 Matej Cidorík            ASK Pezinok          PEZ0001   7204483   9.00  39.00  42.00
  6 Michal Kurák             ATU Kosice           TKE0101   2051399  11.00  38.00  58.00
  7 Tobiás Goldschmidt       TJ Rapid Bratislava  RBA0003   2045678  13.00  37.00  74.00
  8 Daniel Pompura           SK TEREZKA Banská By TBB0101   2008502  15.00  36.00  50.00
  9 Matej Kukurugya          SK Sandberg          SKS0103   2049990  17.00  35.00  30.00
 10 Dominic Ditri            KOB Sokol Pezinok    SPE0002   1407842  19.00  34.00  54.00
 11 Medard Féder Nml.        ASK Pezinok          PEZ0102   7201802  21.00  33.00  26.00
 12 Jakub Schenk             TJ Rapid Bratislava  RBA0001    338400  23.00  32.00  66.00
 13 Matús Simo               KOB Sokol Pezinok    SPE0107   2088725  25.00  31.00  70.00
 14 Matús Balogh             SK Sandberg          SKS0101   2028797  27.00  30.00  38.00
 15 Radko Kuník              KOB Sokol Pezinok    SPE                29.00  29.00  22.00
 16 Peter Porubsky           SK Cart-print Nitra  CNR0001            31.00  28.00       
 17 Matej Pätoprsty          KOB Sokol Pezinok    SPE0001    219106  33.00  27.00  34.00
 
Štartovka etáp: M-18A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dominik Lovás            TJ Rapid Bratislava  RBA9902   2045687  63.00  14.00  22.00
  2 Juraj Siandor            ASK Pezinok          PEZ9903   2030953  65.00  13.00  10.00
  3 Jakub Dekrét             TJ Slávia Ekonóm Uni EBB9902   2088141  67.00  12.00  13.00
  4 Samuel Rybár             TJ Rapid Bratislava  RBA9801   2045173  69.00  11.00  16.00
  5 Christián Heffner        KOB Sokol Pezinok    SPE9801            71.00  10.00   1.00
  6 Martin Hóz               TJ Rapid Bratislava  RBA9802    307420  73.00   9.00   4.00
  7 Branislav Kuník          KOB Sokol Pezinok    SPE       1407835  75.00   8.00   7.00
  8 Andrej Dubovsky          ASK Pezinok          PEZ9901   7204499  77.00   7.00  19.00
 
Štartovka etáp: M-20A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jozef Simo Ml.           ASK Pezinok          PEZ9701   2067275  31.00  64.00   3.00
 
Štartovka etáp: M21-B       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karol Brüll              KOB Sokol Pezinok    SPE8001    338393  35.00  79.00  39.00
  2 Martin Borsky            Farmaceut Bratislava FBA7704    435206  37.00  78.00  67.00
  3 Juraj Horniak            KOBRA Bratislava     BBA8202    406905  39.00  77.00  55.00
  4 Juraj Nemec              TJ Slávia Ekonóm Uni EBB8901    406961  41.00  76.00  47.00
  5 Matús Porubcan           KOB SOKOL Kysak      KYS        307288  43.00  75.00  23.00
  6 Michal Pavlík            TJ Cingov Spisska No SSN9001   1231990  45.00  74.00  43.00
  7 Juraj Sokol              KOB SOKOL Kysak      KYS9201    416712  47.00  73.00  31.00
  8 Silvester Dulák          TJ Cingov Spisska No SSN9007    416519  49.00  72.00  51.00
  9 Miroslav Pilát           SK HADVEO Banská Bys HBB8502    406952  51.00  71.00  63.00
 10 Michal Stasz             KOBRA Bratislava     BBA8203    406912  53.00  70.00  35.00
 11 Martin Majláth           TJ Slávia Ekonóm Uni EBB8902    406959  55.00  69.00  27.00
 12 Rastislav Szabó          SK HADVEO Banská Bys HBB8701    515155  57.00  68.00  19.00
 13 Mário Petrinec           TJ Rapid Bratislava  RBA9201    307399  59.00  67.00       
 14 Michal Pavelek           KOB Sokol Pezinok    SPE7902    307293  61.00  66.00  59.00
 15 Peter Bohus              Farmaceut Bratislava FBA7904                   80.00       
 
Štartovka etáp: M21-D       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Phillip Stubna           TJ Rapid Bratislava  RBA9304   1399407  73.00  36.00  41.00
  2 Peter Vrícan             Neregistrovaní       NER                75.00  35.00  62.00
  3 Igor Patras              SK HADVEO Banská Bys HBB7901   1295689  77.00  34.00  56.00
  4 Martin Bejdák            TJ Rapid Bratislava  RBA        434830  79.00  33.00  53.00
  5 Miroslav Hribik          SK HADVEO Banská Bys HBB8501   2300847  81.00  32.00  44.00
  6 Andrej Petrinec          TJ Rapid Bratislava  RBA8903    307359  83.00  31.00  47.00
  7 Peter Karch              KOB Sokol Pezinok    SPE                85.00  30.00  59.00
  8 Peter Wartiak            Farmaceut Bratislava FBA8001                   37.00  50.00
 
Štartovka etáp: M21-E       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondrej Piják             KOBRA Bratislava     BBA8204   9900077   2.00  84.00       
  2 Maros Bukovác            Farmaceut Bratislava FBA7601    525005   4.00  82.00       
  3 Guntars Mankus           Saldus OK            SAL       7000003   6.00  80.00       
  4 Nick Barrable            South Yorkshire Orie SYO       9740608   8.00              
  5 Alessio Tenani           Gruppo Sportivo Fore GSF       9161979  10.00  78.00       
  6 Tom Dobra                University of Bristo UBO       7746016  12.00  76.00       
  7 Simon Mizúr              Farmaceut Bratislava FBA9401   2051380  14.00  74.00       
  8 Jakub Chupek             Slavia ZU Zilina     VZA9901   7200370  16.00  72.00  16.00
  9 Dávid Ugray              ATU Kosice           TKE9605   2051350  18.00  70.00   1.00
 10 Filip Kubina             SK Sandberg          SKS8901   2079535  20.00  68.00  22.00
 11 Miroslav Papuga          ATU Kosice           TKE9002    886720  22.00  66.00  34.00
 12 Erik Nilsson Simkovics   OLC Wienerwald       OLW       9890502  24.00  64.00       
 13 Mikulás Novota           ATU Kosice           TKE6002   2025332  26.00  62.00   7.00
 14 Stefan Surgan            SK HADVEO Banská Bys HBB7905    515024  28.00  60.00  37.00
 15 Martin Jonás             KOBRA Bratislava     BBA9601    515307  30.00  58.00  25.00
 16 Dusan Sláma              ATU Kosice           TKE9801   2008508  32.00  56.00  19.00
 17 Marián Dávidík           KOBRA Bratislava     BBA7713    533301  34.00  54.00  10.00
 18 Stefan Ringer            ATU Kosice           TKE8906   2020734  36.00  52.00  13.00
 19 Michal Kovác             Outsiterz Bratislava OUT       1399957  38.00  50.00       
 20 Adam Tysz                ATU Kosice           TKE8703   2020702  40.00  48.00  28.00
 21 Matej Müller             SK VAZKA Bratislava  VBA        876001  42.00  46.00  31.00
 22 Matthias Poell           OLC Wienerwald       OLW       9060906  44.00  90.00 148.00
 23 Michele Cera             ASD Erebus Orientame EOV                       86.00       
 24 Jirí Fiser               SK Slavia Praha      SLP                       88.00       
 
Štartovka etáp: M35-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomislav Varnica         OK Vihor             OKV        893831  13.00  89.00       
  2 Martin Bednarik          nereGIS Bratislava   NEG7201    406996  15.00  88.00 149.00
  3 Marián Miklus            TJ Rapid Bratislava  RBA7204    435208  17.00  87.00       
  4 Peter Gloncák            Farmaceut Bratislava FBA7901   2012281  19.00  86.00 103.00
  5 Martin Neradovic         SK VAZKA Bratislava  VBA8102    445603  21.00  85.00       
  6 Jozef Chupek             Slavia ZU Zilina     VZA7101   7204980  23.00  84.00  91.00
  7 Tibor Lanátor            TJ Rapid Bratislava  RBA7903    445617  25.00  83.00  95.00
  8 Július Porubsky          SK Cart-print Nitra  CNR7301            27.00  82.00       
 
Štartovka etáp: M40-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jozef Paluska            Farmaceut Bratislava FBA7401   2078490  49.00  26.00  29.00
  2 Rastislav Dokupil        SK Sandberg          SKS7401   2079533  51.00  25.00       
  3 Ivo Kotuliak             Farmaceut Bratislava FBA7402   2078495  53.00  24.00  23.00
  4 Georg Wittberger         FSPV Erste Bank      FSP       9701216  55.00  23.00   8.00
  5 Zdenko Rohác             ATU Kosice           TKE7301   2051301  57.00  22.00  14.00
  6 Stefan Brnák             SK Sandberg          SKS7601   2049992  59.00  21.00   2.00
  7 Medard Féder str.        ASK Pezinok          PEZ7303   7201804  61.00  20.00  26.00
  8 Igor Porubcan            KOB SOKOL Kysak      KYS7101    307291  63.00  19.00   5.00
  9 Peter Vorlícek           SK Sandberg          SKS7501   2049993  65.00  18.00  17.00
 10 Jozef Simo st.           ASK Pezinok          PEZ7201   2088728  67.00  17.00  20.00
 11 Marek Urban              SK Sandberg          SKS7401   2027943  69.00  16.00  11.00
 
Štartovka etáp: M45-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zoltán Miháczi           Tipo Orienteering Cl TOC       9080700   2.00  63.00 148.00
  2 Valér Franko             KOB SOKOL Kysak      KYS6601    307285   4.00  62.00  52.00
  3 Rudolf Brídzik           SK Sandberg          SKS7001     53102   6.00              
  4 Róbert Schenk            TJ Rapid Bratislava  RBA6802    434820   8.00  61.00  64.00
  5 Richard Balogh           SK Sandberg          SKS6901   2027941  10.00  60.00  49.00
  6 Juraj Smelík             TJ Rapid Bratislava  RBA6603    307355  12.00  59.00  55.00
  7 Dusan Snopko             TJ Slávia Ekonóm Uni EBB7001    435210  14.00  58.00       
  8 Peter Borcin             Klub OB BOR Topolcia TPB       2012279  16.00  57.00  67.00
  9 Karel Postulka           Slavia ZU Zilina     VZA7102    416520  18.00  56.00  37.00
 10 Peter Hojko              KOB Sokol Pezinok    SPE7001   1407847  20.00  55.00  61.00
 11 Milan Kovac              SK VAZKA Bratislava  VBA       2043834  22.00  54.00  34.00
 12 Juraj Petrinec           KOBRA Bratislava     BBA6403    640640  24.00  53.00  58.00
 13 Milan Kurák              ATU Kosice           TKE6801   2051411  26.00  52.00  40.00
 14 Radoslav Jonás           SK Sandberg          SKS6902    406911  28.00  51.00       
 15 Michal Patassi           Neregistrovaní       NER                              46.00
 
Štartovka etáp: M50-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Libor Forst              MatFyz Praha         MFP6301    303939   1.00              
  2 Peter Durco              TJ Slávia Ekonóm Uni EBB6102    406939  59.00  62.00  19.00
  3 Jaro Varga               Neregistrovaní       NER                61.00              
  4 Karol Janso              ATU Kosice           TKE6206            63.00  61.00  35.00
  5 Milan Mazúr              TJ Rapid Bratislava  RBA6201    910191  65.00  60.00  47.00
  6 Filó György              KOB SOKOL Kysak      KYS6302   9633077  67.00  59.00  31.00
  7 Michal Eliás             TJ Rapid Bratislava  RBA6604    439299  69.00  58.00       
  8 Peter Sláma              ATU Kosice           TKE6401    307300  71.00  57.00  43.00
  9 Dusan Rybár              TJ Rapid Bratislava  RBA6202   2045172  73.00  56.00  23.00
 10 Ladislav Pompura         SK TEREZKA Banská By TBB6301    406991  75.00  55.00  39.00
 11 Pavol Bednár             TJ Slávia Ekonóm Uni EBB6101    406943  77.00  54.00  27.00
 12 Csaba Takács             ATU Kosice           TKE6205   2082376  79.00         15.00
 
Štartovka etáp: M55-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Charles Bromley Gardner  British Army Oriente BAO       9170791  30.00              
  2 Ján Kuchta               ATU Kosice           TKE5701   2051335  32.00  45.00  12.00
  3 Karel Pospíchal          KOB Sokol Pezinok    SPE                34.00  43.00   9.00
  4 Dusan Formanko           TJ Rapid Bratislava  RBA5801     51335  36.00  44.00  15.00
  5 Jaroslav Pijak           KOB Sokol Pezinok    SPE       1407868  38.00              
  6 Ján Stubna               TJ Rapid Bratislava  RBA5803    442874  40.00  42.00   6.00
  7 Jozef Fedor              KOB Sokol Pezinok    SPE         46281  42.00          3.00
  8 Ján Mazúr                TJ Rapid Bratislava  RBA5804   1399956  44.00         21.00
  9 Miroslav Palicka         TJ Cingov Spisska No SSN5902    416561  46.00  41.00  24.00
 10 Frantisek Priesol        TJ Rapid Bratislava  RBA5901    307419  48.00  40.00  27.00
 11 Juraj Nemec              TJ Slávia Ekonóm Uni EBB6001                          18.00
 
Štartovka etáp: M60-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Oravec St.          KOB Sokol Pezinok    SPE        219143  64.00  61.00  84.00
  2 Jozef Gajdosik           Slavia ZU Zilina     VZA5200    416540  66.00  60.00  72.00
  3 Anton Onder              ATU Kosice           TKE5401    307437  68.00  59.00  75.00
  4 Viktor Miklus            Farmaceut Bratislava FBA5201    406913  70.00  58.00  87.00
  5 Michal Simocko           ATU Kosice           TKE5302   2032193  72.00  57.00  81.00
  6 Stefan Máj               KOBRA Bratislava     BBA5201                          78.00
 
Štartovka etáp: M65-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Medard Féder St.         ASK Pezinok          PEZ5001   7206540   1.00  71.00  14.00
  2 Viktor Vávra             TJ Rapid Bratislava  RBA5051    307365  83.00  70.00   2.00
  3 Miroslav Sikora          Banik Ostrava        BOS         52171  85.00  69.00   5.00
  4 Ludovít Smelík           TJ Rapid Bratislava  RBA4301    207812  87.00  68.00  11.00
  5 Wilhelm Grabenhofer      LZ Omaha             LZO        427673  89.00  67.00   8.00
 
Štartovka etáp: M70-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dezider Baran            Farmaceut Bratislava FBA4501    407000  58.00  78.00       
  2 Milan Meriac             Klub OB Martin       ZMT        416723  60.00  77.00  26.00
  3 Jan Nebesky              Farmaceut Bratislava FBA4101   2095951  62.00  76.00  29.00
 
Štartovka etáp: N - voľný výber štartového času           
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zuzana Davidikova        KOBRA Bratislava     BBA                                   
  2 Kristína Komanová        Farmaceut Bratislava FBA       2067269                     
  3 Martina Némethová        Farmaceut Bratislava FBA       2067259                     
  4 Mariana Patassiová       Neregistrovaní       NER                                   
  5 Rebecca Herna            Puki team            PUK                                   
  6 Nicole Herna             Puki team            PUK                                   
  7 Tibor Novosad            Puki team            PUK                                   
  8 Ida Herna                Puki team            PUK                                   
  9 Janko Dokupil            SK Sandberg          SKS0801   2079534                     
 10 Ingrid Kuníková          KOB Sokol Pezinok    SPE                                   
 11 Zuzana Miklosová         KOB Sokol Pezinok    SPE                                   
 12 Matej Trepac             Slavia ZU Zilina     VZA       2061795                     
 13 Ivan Trepác              Slavia ZU Zilina     VZA       2045212                     
 14 Andrea Porubská          SK Cart-print Nitra  CNR7651    406967                     
 
Štartovka etáp: N8 - voľný výber štartového času          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelisej Kuzmin           SK HADVEO Banská Bys HBB                                   
  2 Daniel Jadron            SK HADVEO Banská Bys HBB                                   
  3 Ella Michaela Patrásová  SK HADVEO Banská Bys HBB0951    889284                     
  4 Jakub Lanátor            TJ Rapid Bratislava  RBA0701    307361                     
 
Štartovka etáp: R8 - voľný výber štartového času          
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrej Borsky            Farmaceut Bratislava FBA0703   2067266                     
  2 Martin Teo Németh        Farmaceut Bratislava FBA       2096213                     
  3 Hanka Zúbeková           Farmaceut Bratislava FBA                                   
  4 Mirka Maruniaková        Farmaceut Bratislava FBA1552    406999                     
  5 Adam Maruniak            Farmaceut Bratislava FBA1101    232219                     
  6 Peter Kotuliak           Farmaceut Bratislava FBA1003   2088215                     
  7 Jonás Cief               SK HADVEO Banská Bys HBB                                   
  8 Natália Borosová         SK HADVEO Banská Bys HBB                                   
  9 Matús Vano               Neregistrovaní       NER                                   
 10 Rebeka Demovicová        ASK Pezinok          PEZ0751    887926                     
 11 Dianka Brnáková          SK Sandberg          SKS0952   2049994                     
 12 Emka Jonásová            SK Sandberg          SKS0951   2049987                     
 13 Lucka Vorlícková         SK Sandberg          SKS0851   2049981                     
 14 Adelka Rohalová          SK Sandberg          SKS0852   2050000                     
 15 Emma Miklosová           KOB Sokol Pezinok    SPE                                   
 16 Bianka Dugovicová        KOB Sokol Pezinok    SPE0652    219134                     
 17 Eliska Fedorova          KOB Sokol Pezinok    SPE        416720                     
 18 Samuel Butas             KOB Sokol Pezinok    SPE0901                               
 19 Martinko Neradovic       SK VAZKA Bratislava  VBA        445602                     
 20 Lucia Kovácová           SK VAZKA Bratislava  VBA        442600                     
 21 Nina Jurcíková           Slavia ZU Zilina     VZA0752    406973                     
 22 Maja Volkova             Slavia ZU Zilina     VZA        502260                     
 23 Viktoriya Valyavka       Slavia ZU Zilina     VZA        502256                     
 
Štartovka etáp: W-10 - voľný výber štartového času        
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Terezka Kendrová         Farmaceut Bratislava FBA0651   2078493                     
  2 Lea Kotuliaková          Farmaceut Bratislava FBA0751   2078498                     
  3 Julka Krásna             Farmaceut Bratislava FBA0551   2088150                     
  4 Hana Eliásová            TJ Rapid Bratislava  RBA0651    445625                     
  5 Zora Baloghová           SK Sandberg          SKS0751   2028798                     
  6 Petra Kurucová           KOB Sokol Pezinok    SPE0651                               
  7 Kristína Toporová        KOB Sokol Pezinok    SPE0751    219132                     
  8 Simona Bochnicková       KOB Sokol Pezinok    SPE                                   
 
Štartovka etáp: W-12A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabriela Jezíková        KOB Sokol Pezinok    SPE0551            60.00  23.00  99.00
  2 Zofia Kovácová           SK VAZKA Bratislava  VBA       2043832  62.00  22.00  81.00
  3 Ivonka Rohalová          SK Sandberg          SKS0453   2049997  64.00  21.00  63.00
  4 Anna Demovicová          ASK Pezinok          PEZ0551   2030955  66.00  20.00  51.00
  5 Roman Sladic             Skofjeloski orientac SOK        442575  68.00  19.00  75.00
  6 Alzbeta Kopcíková        KOB Sokol Pezinok    SPE0453    219105  70.00  18.00  57.00
  7 Lenka Porubská           SK Cart-print Nitra  CNR0451    338397  72.00  17.00       
  8 Natália Jezíková         KOB Sokol Pezinok    SPE0454            74.00  16.00  69.00
  9 Martinka Vorlícková      SK Sandberg          SKS0551   2049985  76.00  15.00  93.00
 10 Karolína Toporová        KOB Sokol Pezinok    SPE0452    406940  78.00  14.00  87.00
 
Štartovka etáp: W-14A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ema Havlíkova            KOB Sokol Pezinok    SPE0451   1407844  52.00  29.00  68.00
  2 Katarína Palusková       Farmaceut Bratislava FBA0251   2078491  54.00  28.00  72.00
  3 Eva Ondovcíková          KOB Sokol Pezinok    SPE0358            56.00  27.00  60.00
  4 Zuzana Féderová          ASK Pezinok          PEZ0351    887631  58.00  26.00  64.00
  5 Gabika Trepacova         Slavia ZU Zilina     VZA0351   2045213  60.00  25.00  76.00
  6 Michaela Patassiová      Neregistrovaní       NER                              80.00
 
Štartovka etáp: W-16A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tamara Miklusová         TJ Rapid Bratislava  RBA0252    434822   5.00  43.00       
  2 Michaela Velgosová       ATU Kosice           TKE0151   2051450   7.00  41.00 105.00
  3 Dorota Smelíková         TJ Rapid Bratislava  RBA0251    338218   9.00  39.00 101.00
  4 Alzbeta Dubovská         ASK Pezinok          PEZ0151   7201803  11.00  37.00 109.00
  5 Alzbeta Kubenová         TJ Rapid Bratislava  RBA0151    445622  13.00  35.00 117.00
  6 Viktória Rohácová        ATU Kosice           TKE0051   1403139  15.00  33.00 121.00
  7 Ksenia Chernivetskaya    TJ Rapid Bratislava  RBA0052   1633168  17.00  31.00 125.00
  8 Luboslava Weissová       ATU Kosice           TKE0252   2032149  19.00  29.00 113.00
  9 Veronika Klabouchova     Slavia ZU Zilina     VZA0151   2008504  21.00  27.00  97.00
 10 Lucia Ondovcíková        KOB Sokol Pezinok    SPE0051            23.00  25.00  93.00
 
Štartovka etáp: W-18A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miriam Cidoríková        ASK Pezinok          PEZ9951   2067274  37.00   9.00  98.00
  2 Lucia Matejícková        TJ Rapid Bratislava  RBA9851    406932  39.00   7.00  90.00
  3 Karolína Takácová        ASK Pezinok          PEZ9851   2067273  41.00   5.00       
  4 Lenka Belicova           Slavia ZU Zilina     VZA9952   2027221  43.00   3.00  94.00
  5 Alexandra Hojková        KOB Sokol Pezinok    SPE9951            45.00   1.00 102.00
 
Štartovka etáp: W21-B       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Barbora Pavlíková        KOB SOKOL Kysak      KYS9152    207807   5.00  25.00 119.00
  2 Katarína Hrasnová        KOB Sokol Pezinok    SPE9351   9102567   9.00  23.00 149.00
  3 Andrea Postulkova        Slavia ZU Zilina     VZA9351      8621  11.00  22.00 131.00
  4 Monika Molnárová         KOBRA Bratislava     BBA        533303  13.00  21.00       
  5 Natália Tyszová          ATU Kosice           TKE8851   2020701  15.00  20.00 140.00
  6 Marta Wartiaková         Farmaceut Bratislava FBA8252   2012289  17.00        122.00
  7 Vakant                                                           19.00  19.00       
  8 Ela Sedileková           SK HADVEO Banská Bys HBB9352   2066973  23.00  17.00 128.00
  9 Veronika Kolveková       ATU Kosice           TKE9351    307435  25.00  16.00       
 10 Lenka Jablonovská        KOB Sokol Pezinok    SPE9063   2008513  27.00  15.00 143.00
 11 Tereza Schenková         TJ Rapid Bratislava  RBA9751   9000008  29.00  14.00 137.00
 12 Erika Hlavaciková        TJ Slávia Ekonóm Uni EBB8752    416753  31.00  13.00 125.00
 13 Simone Skrúcaná          SK VAZKA Bratislava  VBA9151                         134.00
 
Štartovka etáp: W21-E       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Miklusová         TJ Rapid Bratislava  RBA9952    435207   1.00   5.00       
  2 Silvia Chupekova         Slavia ZU Zilina     VZA7250   7204971   3.00   4.00   6.00
  3 Barbora Pijáková         KOB Sokol Pezinok    SPE9451   9999009   5.00   3.00  10.00
  4 Andrea Papugová          ATU Kosice           TKE9751   2051346   7.00   2.00   2.00
  5 Tereza Smelíková         TJ Rapid Bratislava  RBA9951   9101680   9.00   1.00  14.00
  6 Katarína Papugová        ATU Kosice           TKE9255    232225  66.00  30.00  18.00
  7 Martina Papugová         ATU Kosice           TKE9551   2051353  70.00  28.00  26.00
 
Štartovka etáp: W35-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antónia Holper           Tipo Orienteering Cl TOC        411930  35.00  49.00 110.00
  2 Eva Marková              KOBRA Bratislava     BBA7651    406903  37.00  48.00  92.00
  3 Alena Bukovácová         Farmaceut Bratislava FBA7451    522004  39.00  47.00       
  4 Anastasia Chernivetskaya TJ Rapid Bratislava  RBA8051   1633179  41.00  46.00 101.00
  5 Barbora Vorlícková       SK Sandberg          SKS7651   2049984  43.00  45.00  95.00
  6 Katarína Lanátorová      TJ Rapid Bratislava  RBA7859    307269  45.00  44.00  86.00
  7 Martina Bialeková        TJ Slávia Ekonóm Uni EBB7301   7206717  47.00  43.00 104.00
  8 Monika Urbanová          SK Sandberg          SKS7751   2027945  49.00  42.00  83.00
  9 Danka Ondovcíková        KOB Sokol Pezinok    SPE7851            51.00  41.00  98.00
 10 Erika Vávrová            TJ Rapid Bratislava  RBA7751    418915  55.00  39.00  80.00
 11 Tatiana Bednáriková      TJ Cingov Spisska No SSN7952    416825  89.00  40.00 107.00
 
Štartovka etáp: W40-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dagmar Miklusová         TJ Rapid Bratislava  RBA7351    434835  32.00  52.00       
  2 Petra Kotuliaková        Farmaceut Bratislava FBA7552   2078494  34.00  51.00  97.00
  3 Sona Ondrejkova          Slavia ZU Zilina     VZA7451   2025362  36.00  50.00  85.00
  4 Katarína Kovácová        SK VAZKA Bratislava  VBA       2043833  38.00  49.00  88.00
  5 Petra Rebrová            Farmaceut Bratislava FBA7252   2092412  40.00  48.00  91.00
  6 Katarína Balová          SK Sandberg          SKS7551   2028799  42.00  47.00  82.00
  7 Katarina Fedorova        KOB Sokol Pezinok    SPE          9817  44.00        103.00
  8 Jana Slámová             ATU Kosice           TKE7252     49621  46.00  46.00  94.00
  9 Mária Dubovská           ASK Pezinok          PEZ7451   2030956  48.00         79.00
 10 Katarína Schenková       TJ Rapid Bratislava  RBA7451    307438  50.00  45.00 100.00
 11 Lubica Toporová          KOB Sokol Pezinok    SPE7552      5576  62.00  65.00 106.00
 
Štartovka etáp: W45-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenka Forstova           MatFyz Praha         MFP6850   2079501   4.00  38.00       
  2 Elena Papugová           ATU Kosice           TKE6552    416733   6.00  37.00  79.00
  3 Zuzana Postulkova        Slavia ZU Zilina     VZA7051      8630   8.00  36.00  71.00
  4 Ingrid Rohácová          ATU Kosice           TKE7051   2023819  10.00  35.00  67.00
  5 Marta Jonásová           SK Sandberg          SKS6951   2049988  12.00  34.00       
  6 Eva Kurucová             KOB Sokol Pezinok    SPE                14.00  33.00  91.00
  7 Valéria Kuráková         ATU Kosice           TKE7151   2051441  18.00  31.00  87.00
  8 Bronislava Simová        ASK Pezinok          PEZ6951    897385  20.00  30.00  75.00
  9 Tatiana Casnochová       SK HADVEO Banská Bys HBB7051    406977  22.00  29.00  63.00
 10 Andrea Klabouchova       Slavia ZU Zilina     VZA7052   2027220  24.00  28.00  83.00
 11 Barbora Smelíková        SK VAZKA Bratislava  VBA6952    307356  26.00  27.00       
 
Štartovka etáp: W50-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jana Mizúrová            Farmaceut Bratislava FBA6351   2079495  44.00  55.00       
  2 Jana Franková            KOB SOKOL Kysak      KYS6651    207808  46.00  54.00  54.00
  3 Eva Musinská             ATU Kosice           TKE6451   2032145  48.00  53.00  48.00
  4 Jana Smelíková           SK HADVEO Banská Bys HBB6651    307274  50.00  52.00  60.00
  5 Sona Mazúrová            TJ Rapid Bratislava  RBA6551    307362  52.00  51.00  57.00
  6 Hana Baloghová           SK Sandberg          SKS6551   2028800  54.00  50.00  39.00
  7 Iva Kumová               TJ Rapid Bratislava  RBA6252    307367  56.00  49.00  45.00
  8 Elena Belicová           ATU Kosice           TKE6251    307259  58.00  48.00  42.00
  9 Tamara Denysenko         Slavia ZU Zilina     VZA6151   7200270  60.00  47.00  51.00
 
Štartovka etáp: W55-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maya Karovic             KOB Sokol Pezinok    SPE5851   1400941  75.00  65.00  96.00
  2 Beata Vávrová            TJ Rapid Bratislava  RBA5651    682341  77.00  64.00  99.00
  3 Darina Polácková         KOB Sokol Pezinok    SPE5852   1407865  79.00  63.00 102.00
 
Štartovka etáp: W60-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Katarína Darícková       Farmaceut Bratislava FBA5551    362807  50.00  74.00  47.00
  2 Marta Brzová             KOB Sokol Pezinok    SPE                52.00  73.00  44.00
  3 Gunnel Nilsson           OLC Wienerwald       OLW        540125  54.00              
  4 Paulína Májová           KOBRA Bratislava     BBA5351                          41.00
 
Štartovka etáp: W65-A       
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Christine Roberts        Eborienteers         EBO         33907   2.00              
  2 Rose-Marie Pfeiffer      LZ Omaha             LZO          7117  66.00  82.00  62.00
  3 Marie Sikorova           Banik Ostrava        BOS       2092387  68.00  81.00  68.00
  4 Sona Kavecka             KOB Sokol Pezinok    SPE       1407848  70.00  80.00  65.00
  5 Darina Polonyiova        Slavia ZU Zilina     VZA4850                          59.00
Akcie dokumentu